• Váš košík je prázdny.

Koreniny

Oregano
OreganoOregano

Oregano - 14g

2,99 vrátane DPH

21,36 EUR / 100g

Oregano = pamajorán obyčajný. Ak slnečný svit, ak Grécko, tak veru oregano. Podľa príbehov bolo oregano darom Aphrodité pre ľudstvo. To je ale chutný darček! Chcel by si dosiahnuť naozaj intenzívny účinok korenia vo svojom živote? Používaj sušenú verziu, ktorá má oveľa silnejšiu chuť, resp. k tomu, aby malo oregano markantnú chuť prisyp ho aj do hotového jedla.

 

V kuchyniach mediteránu je nevyhnutnosťou ale nateraz sa oregano rozšírilo už aj v Európe, zaradilo sa na popredné miesto. Veľmi dobre je kombinovateľné s petržlenom, cesnakom a bazalkou. Ak týmito koreninami ochutíš grilované mäso alebo omáčku na špagety, môžeš ľahko vytvoriť vo svojom domove taliansku atmosféru. Zaraď túto koreninu do svojich každodenných jedál!

 

Skombinuj základy svojho šalátu, pridaj trochu olivového oleja a oregana, ktoré vynikajúcu pasujú k čerstvej zelenine. A samozrejme nezabudni na feta syr, aj z neho budeš potrebovať máličko. Prekvap svojich hostí na večeru gormetskou lahôdkou a pridaj trochu oregana do zmrzliny, ktorú naservíruješ ako dezert!

Skladom, doručujeme do 48h

Zdielať
Hmotnosť 14 g

Súvisiace produkty